Boskovice, komerční poz. 1 863 m2.

Prodej pozemku Boskovice

PRODÁNO / PRONAJATO

AD359BL001

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 1 863 m2, vhodný ke komerčnímu využití, na frekventovaném místě při hlavní komunikaci, v blízkosti centra města Boskovice. Pozemek je rovinatý, oplocený, nepravidelného..

Pozemek o celkové výměře 1 863 m2, vhodný ke komerčnímu využití, na frekventovaném místě při hlavní komunikaci, v blízkosti centra města Boskovice.
Pozemek je rovinatý, oplocený, nepravidelného tvaru, v současnosti využívaný jako autobazar. Na pozemek je přivedena elektřina, vodovod a plyn, na kanalizaci je možnost napojení cca 5 metrů od hranice pozemku. Pozemek je prodáván včetně kancelářského zázemí (unimobuňky).

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD359BL001
Okres: Blansko
Obec: Boskovice

Makléř

Ivana Koudelná

Ivana Koudelná
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Boskovice
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.863 m²
Umístění objektu: Centrum obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman