Zbraslav u Brna, Stavební pozemek (všechny IS)

Prodej pozemku Zbraslav

PRODÁNO / PRONAJATO

140

Popis nemovitosti

Velice pěkný stavební pozemek o rozloze 1679m2. Nachází se v klidné okrajové části obce Zbraslav, která leží přibližně 30 km od Brna. Do Brna je velice dobré spojení, a také dobrá dostupnost na..

Velice pěkný stavební pozemek o rozloze 1679m2.

Nachází se v klidné okrajové části obce Zbraslav, která leží přibližně 30 km od Brna. Do Brna je velice dobré spojení, a také dobrá dostupnost na dálnici D1. Je zde nádherný výhled do okolí. Na pozemku se nachází domek určený k demolici – původní majitel je ochoten se podílet na likvidaci staré stavby, a dále stodola. Na ulici před domem jsou veškeré inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, rozvod plynu a kanalizace vedoucí do čističky).
Velice pěkné místo pro rodinný domek. Všude v okolí je krásná příroda a klid.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 140
Okres: Brno-venkov
Obec: Zbraslav


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Zbraslav
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.679 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman