Velenov, stavební pozemek 1.959 m2 – pozemek

Prodej pozemku Velenov

PRODÁNO / PRONAJATO

DA385BL001

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme velmi pěkný stavební pozemek ve Velenově o celkové ploše 1.959 m2. Pozemek má tvar obdélníku o šíři 30 m a délce 65,3 m. Příjezdová komunikace je 30 m od pozemku asfaltová,..

Exkluzivně Vám nabízíme velmi pěkný stavební pozemek ve Velenově o celkové ploše 1.959 m2. Pozemek má tvar obdélníku o šíři 30 m a délce 65,3 m. Příjezdová komunikace je 30 m od pozemku asfaltová, pak polní cesta s tím, že dohotovení asfaltové příjezdové cesty je zahrnuto v územním plánu. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí 15 m od pozemku. Na sousední parcele, vzdálené cca 15 m od pozemku, se nyní staví rodinný dům. Předností pozemku je nádherný výhled do okolí, klidná lokalita, dostupnost IDS. Rekreační oblast Suchý je vzdálena 1 km od pozemku. Obec Velenov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Ve vzdálenosti 6 km západně leží město Boskovice, 14 km severozápadně město Letovice, 15 km jihozápadně město Blansko a 25 km jihozápadně město Kuřim.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: DA385BL001
Okres: Blansko
Obec: Velenov


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Velenov
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.959 m²
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman