Březina u Tišnova, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Tišnov

PRODÁNO / PRONAJATO

308BL004

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 2 114 m2 s podílem ve výši ½ na parcele o výměře 117 m2 (příjezdová cesta), vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Březina, vzdálené 3..

Pozemek o výměře 2 114 m2 s podílem ve výši ½ na parcele o výměře 117 m2 (příjezdová cesta), vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Březina, vzdálené 3 km od města Tišnov a 20 km severozápadně od Brna. Obec leží v pěkném prostředí údolí řeky Svratky a je v ní obchod smíšeným zbožím a restaurace, do obce je autobusové spojení IDS. Mateřská škola je v sousední obci Hradčany nebo ve městě Tišnov, ve kterém je veškerá občanská vybavenost, obchody a služby.
Pozemek je rovinatý, oplocený, téměř obdélníkového tvaru o rozměrech cca 24 x 90 metrů. V současné době je pozemek využíván jako zahrada, územním plánem obce je ale určen k výstavbě bydlení. Na pozemku je vlastní studna, v blízkosti je možnost napojení na elektřinu, vodovod, plyn a kanalizaci.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 308BL004
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Tišnov
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.114 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman