Strachotín - pozemek 734,5 m2- stavební pozemek, rodinný dům

Prodej pozemku Strachotín

PRODÁNO / PRONAJATO

N186BM001-2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám samostatně stojící rodinný dům 4+1 k prodeji i se stavebním pozemkem za domem. Stav domu je dobrý, za domem se nachází stavební pozemek cca 734,5 m2. Dům je postaven z cihel, má dřevěné..

Nabízíme Vám samostatně stojící rodinný dům 4+1 k prodeji i se stavebním pozemkem za domem. Stav domu je dobrý, za domem se nachází stavební pozemek cca 734,5 m2. Dům je postaven z cihel, má dřevěné stopy, krovy a sedlovou střechu v dobrém stavu pokrytá taškami. Okna jsou také dřevěná. K domu patří i větší garáž na jedno auto se vjezdem ze dvora. Celý pozemek za domem je oplocen a je rovinný. Dům se nachází v blízkosti novomlýnských nádrží, pod Pálavou. Je vhodný spíše k rekonstrukci a stavební parcela k postavení dalšího rodinného domu. Obec Strachotín je vzdálená od města Brna cca 45 minut. Obec Strachotím je plně občansky vybavená a je to atraktivní místo k bydlení a odpočinku.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Pro více informací, prosím kontaktujte našeho realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N186BM001-2
Okres: Břeclav
Obec: Strachotín


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Strachotín
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 734 m²
Plocha zastavěná: 280 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman