Sloup v Moravském krasu, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Sloup

PRODÁNO / PRONAJATO

308V001

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 1 110 m2, pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v katastrálním území obce Šošůvka vzdálené cca 1 km od městysu Sloup v Moravském krasu.. Jedná se o pozemek..

Pozemek o celkové výměře 1 110 m2, pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v katastrálním území obce Šošůvka vzdálené cca 1 km od městysu Sloup v Moravském krasu..
Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru o šířce 20 metrů a délce 55,5 metru. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace) budou vybudovány ke hranici pozemku na náklady obce. Z pozemku je nádherný výhled na okolní přírodu, která je součástí CHKO Moravský kras.
Lokalita, ve které se pozemek nachází, je určena pro výstavbu pouze tří nových RD, ostatní parcely jsou v chráněném území. V obci Šošůvka je mateřská školka, obchod s potravinami a restaurace, do obce je autobusové spojení (IDS). Základní škola, zdravotní středisko a další občanská vybavenost jsou v městysu Sloup. V obci Šošůvka a okolí jsou velké možnosti sportovního a dalšího vyžití – cyklostezky, in line bruslení, fotbal, hokej, lesy, skály, jeskyně.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 308V001
Okres: Blansko
Obec: Sloup


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Sloup
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.110 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman