Rozsíčka, stavební pozemek 1 378m2 - pozemek

Prodej pozemku Rozsíčka

PRODÁNO / PRONAJATO

A331BL003

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 1 378 m2 v obci Rozsíčka, okres Blansko.. Rozsíčka jsou malou obcí se 161 obyvateli a najdeme ji pod vrcholky Českomoravské vrchoviny, východním směrem od..

Nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 1 378 m2 v obci Rozsíčka, okres Blansko..
Rozsíčka jsou malou obcí se 161 obyvateli a najdeme ji pod vrcholky Českomoravské vrchoviny, východním směrem od města Olešnice a severozápadním směrem od města Kunštát. Obec leží u okraje přírodního parku Halasovo Kunštátsko. Ve středu obce je malý rybníček a v okolí Rozsíčka jsou lesy.
Pozemek se nachází na velmi pěkném místě, je oplocený s příjezdovou cestou.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A331BL003
Okres: Blansko
Obec: Rozsíčka


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Rozsíčka, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Rozsíčka, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Rozsíčka, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Rozsíčka, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Rozsíčka, okres Blansko - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Rozsíčka
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.378 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman