Rosice, pozemek pro RD.

Prodej pozemku Rosice

PRODÁNO / PRONAJATO

A314B002

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 2 966 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v klidné lokalitě města Rosice, v jižní části čtvrti Pendrov. Lokalita je vzdálena cca 1 km od centra města, ve..

Pozemek o výměře 2 966 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v klidné lokalitě města Rosice, v jižní části čtvrti Pendrov. Lokalita je vzdálena cca 1 km od centra města, ve kterém je veškerá občanská vybavenost, do města je autobusové a vlakové spojení IDS.
Pozemky v lokalitě jsou v současnosti užívány jako zahrady, sady a orná půda, územním plánem jsou ale určeny pro výstavbu bydlení – rodinné domy o jednom nadzemním podlaží, přípustné je zřizování základního občanského vybavení, provozem nenarušující obytnou funkci. Na některých pozemcích již výstavba RD probíhá. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti cca 200 metrů od pozemku, již ale probíhají jednání o jejich přivedení k pozemku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A314B002
Okres: Brno-venkov
Obec: Rosice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Rosice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Rosice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Rosice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Rosice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.966 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman