Ponětovice, poz. 1 058 m2 pro RD.

Prodej pozemku Ponětovice

PRODÁNO / PRONAJATO

317B007

Popis nemovitosti

Rovinatý pozemek o celkové výměře 1 058 m2, vhodný pro výstavbu řadového rodinného domu, v okrajové části obce Ponětovice, vzdálené cca 11 km jihovýchodně od centra Brna. Jedná se o malou obec s..

Rovinatý pozemek o celkové výměře 1 058 m2, vhodný pro výstavbu řadového rodinného domu, v okrajové části obce Ponětovice, vzdálené cca 11 km jihovýchodně od centra Brna. Jedná se o malou obec s vlakovým a autobusovým spojením, v obci je mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím a restaurace, další veškerá občanská vybavenost je ve městě Šlapanice, vzdáleném cca 3 km.
Pozemek je téměř obdélníkového tvaru o uliční šíři cca 14 metrů a délce cca 71 metrů a je od příjezdové cesty oddělen obecní předzahrádkou. Část pozemku je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 557 m2, na které stojí původní neobyvatelný dům s hospodářskými přístavbami o skutečné zastavěné ploše cca 400 m2, který bude současným majitelem v horizontu cca tří měsíců odstraněn. Druhá část pozemku o výměře 501 m2 je vedena jako zahrada, je oplocená a je na ní možný vjezd i z přilehlé polní cesty. Na pozemku je vyhloubena studna s užitkovou vodou, možnost připojení na inženýrské sítě je cca 10 metrů od pozemku.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 317B007
Okres: Brno-venkov
Obec: Ponětovice

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Ponětovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Ponětovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.058 m²
Plocha zastavěná: 557 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman