Omice, stav. pozemek 661 m2.

Prodej pozemku Omice

PRODÁNO / PRONAJATO

D315B012

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 661 m2, vhodný pro výstavbu menšího, samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Omice, vzdálené cca 15 km západně od centra Brna. Obec leží v pěkném,..

Pozemek o celkové výměře 661 m2, vhodný pro výstavbu menšího, samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Omice, vzdálené cca 15 km západně od centra Brna. Obec leží v pěkném, kopcovitém a zalesněném prostředí, na okraji Přírodního parku Bobrava, na Bobravské vrchovině. V obci je mateřská škola, obchod s potravinami, restaurace, tělocvična a hřiště, do obce je autobusové i vlakové spojení IDS. Základní škola (1. až 4. ročník) a pošta jsou v sousední obci Tetčice, další veškerá občanská vybavenost je ve městě Rosice, vzdáleném cca 4 km.
Pozemek je situován v zástavbě převážně nových rodinných domů, má obdélníkový tvar o rozměrech cca 19 x 35 metrů, terén pozemku je svažitý, s pěkným výhledem do údolí a na les. Na pozemku je možnost připojení na elektřinu, vodovod a plyn, k pozemku vede zpevněná příjezdová cesta.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D315B012
Okres: Brno-venkov
Obec: Omice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Omice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Omice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Omice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Omice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Omice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 661 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman