Olšany u Prostějova, pozemek.

Prodej pozemku Olšany u Prostějova

PRODÁNO / PRONAJATO

319V002

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 834 m2, vhodný pro výstavbu stojícího rodinného domu, v klidné části obce Olšany, pěkné prostředí, vzdálené 11 km od Prostějova a 11 od města Olomouc. V obci je veškerá občanská..

Pozemek o výměře 834 m2, vhodný pro výstavbu stojícího rodinného domu, v klidné části obce Olšany, pěkné prostředí, vzdálené 11 km od Prostějova a 11 od města Olomouc. V obci je veškerá občanská vybavenost lékař, mateřská školka, základní škola, sportovní hřiště.
Pozemek je zahrada se stodolou. Majitel stodolu chce zbourat. Příjezdová cesta je částečně asfaltová a část polní, ale ta se bude přědělávat, taky na asfaltovou. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Šířka zahrady je 16 m a délka 50 m.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 319V002
Okres: Prostějov
Obec: Olšany u Prostějova


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Olšany u Prostějova, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Olšany u Prostějova, okres Prostějov - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Olšany u Prostějova
Okres: Prostějov
Plocha pozemku: 834 m²
Stavba: Budova, hala
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman