Nuzířov, poz. 2 068 m2 pro RD.

Prodej pozemku Malhostovice

PRODÁNO / PRONAJATO

350B003

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 2 068 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, s pěkným výhledem na les, v klidné okrajové části obce Malhostovice - Nuzířov, vzdálené cca 18 kilometrů severně od..

Pozemek o výměře 2 068 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, s pěkným výhledem na les, v klidné okrajové části obce Malhostovice - Nuzířov, vzdálené cca 18 kilometrů severně od centra Brna a 8 kilometrů od města Tišnov. Do obce je autobusové spojení IDS, veškerá občanská vybavenost je v sousedící obci Lipůvka (2,5 km).
Pozemek je oplocený, situovaný při asfaltové, málo frekventované komunikaci, navazující na polní cestu. Tvar pozemku je obdélníkový, o rozměrech cca 22 x 100 metrů, terén je mírně svažitý. Na hranici pozemku je možnost připojení na elektřinu a vodovod, v obci je pouze dešťová kanalizace a plyn není. Na pozemku je vybudována vlastní studna a postavena dřevěná kolna na nářadí.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 350B003
Okres: Brno-venkov
Obec: Malhostovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Malhostovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Malhostovice - Nuzířov
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.068 m²
Stavba: Studna
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman