Němčičky u Hustopečí, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Němčičky

PRODÁNO / PRONAJATO

314B003

Popis nemovitosti

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat. Pozemek o celkové výměře 3 032 m2,..

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Pozemek o celkové výměře 3 032 m2, vhodný pro výstavbu řadového rodinného domu, v centru obce Němčičky, vzdálené cca 7 km od města Hustopeče a 35 km jižně od Brna. Do obce je autobusové spojení IDS a je v ní mateřská a základní škola, pošta, lékař, obchod smíšeným zbožím, restaurace, další občanská vybavenost ve městě Hustopeče. Dále je v obci sportovní areál s koupalištěm, fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty a minigolfem, bobová dráha v zimě využívaná jako sáňkařská, sjezdovka s vlekem.
Jedná se o navazující pozemky cca obdélníkového tvaru, v místě možné výstavby je šíře pozemku cca 12 metrů. Na pozemku je možnost připojení na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci, v obci není plynovod. Část pozemku o výměře 180 m2 je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří, na které stojí zbořeniště původního domu, za tímto domem jsou vchody do dvou klenbových sklepů, na pozemku je vyhloubena studna. Další část pozemku o výměře 616 m2 je vedena jako zahrada, 863 m2 jako vinohrad a 1 373 m2 je vedeno ve zjednodušené evidenci.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 314B003
Okres: Břeclav
Obec: Němčičky


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Němčičky, okres Břeclav - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Němčičky
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 3.032 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman