Moravské Knínice, pozemek pro RD.

Prodej pozemku Moravské Knínice

PRODÁNO / PRONAJATO

AN336B003

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 650 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Moravské Knínice, vzdálené cca 16 km severozápadně od centra Brna. V obci je..

Pozemek o celkové výměře 650 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části obce Moravské Knínice, vzdálené cca 16 km severozápadně od centra Brna. V obci je mateřská škola a I. stupeň základní školy (1. až 5. ročník), obchod se smíšeným zbožím, hostinec, sokolovna s tenisovými kurty, fotbalové hřiště a rybník, další veškerá občanská vybavenost je ve městě Kuřim, vzdáleném cca 2,5 km. Do obce je autobusové spojení IDS, obcí prochází cyklostezka a turistická trasa.
Pozemek je situován v lokalitě určené územním plánem pro výstavbu objektů k bydlení, povoleno je maximálně 8 rodinných domů. Pozemek je rovinatý, oplocený, téměř obdélníkového tvaru o rozměrech cca 30,5 metru x 21 metrů, přičemž k příjezdové komunikaci přiléhá delší strana pozemku. V současnosti probíhá výstavba nové příjezdové asfaltové komunikace (obecní), na pozemek jsou nově přivedeny veškeré inženýrské sítě, lze ihned začít s výstavbou domu.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AN336B003
Okres: Brno-venkov
Obec: Moravské Knínice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Moravské Knínice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 650 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman