Měnín, stav. pozemek 903 m2.

Prodej pozemku Měnín

PRODÁNO / PRONAJATO

117B015-2

Popis nemovitosti

Pozemek 903 m2, s řadovým částečně podsklepeným rodinným domem 3+1 s průjezdem a hospodářskou budovou, na klidném místě v okrajové části obce Měnín, vzdálené cca 15 km jihovýchodně od centra Brna. V..

Pozemek 903 m2, s řadovým částečně podsklepeným rodinným domem 3+1 s průjezdem a hospodářskou budovou, na klidném místě v okrajové části obce Měnín, vzdálené cca 15 km jihovýchodně od centra Brna. V obci je mateřská a základní škola, pošta, ordinace praktického a dětského lékaře, obchody se smíšeným zbožím, restaurace, kino, fotbalové hřiště. Do obce je autobusové spojení IDS.
Dům je suchý, postaven z cihlového (podizolovaného) zdiva, podlahy jsou dřevěné, střecha sedlová s krytinou z pálených tašek. V domě proběhli částečné stavební úpravy a je vhodný k dokončení kompletní rekonstrukce, případně k demolici a využití pozemku ke stavbě nového domu. V domě je vstupní chodba, kuchyně, tři pokoje, veranda a suché WC, na obytnou část domu navazuje hospodářská přístavba se třemi místnostmi, dříve využívanými jako chlévy a černá kuchyně.
Do domu je přivedena elektřina 220 V, na ostatní inženýrské sítě (vodovod, plyn, kanalizace) je možné napojení před domem.
Od příjezdové komunikace je dům oddělen obecní předzahrádkou, za domem je dvůr s možností vjezdu průjezdem, ve dvoře je postavena menší zděná budova sloužící jako sklad, na dvůr navazuje oplocená neudržovaná zahrada s vzrostlými stromy. Celková plocha pozemku je 903 m2, z toho zastavěná včetně nádvoří 343 m2 (dům cca 150 m2, sklad cca 20 m2, dvůr cca 170 m2) a zahrada 560 m2.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 117B015-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Měnín

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Měnín
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 903 m²
Plocha zastavěná: 343 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman