Lhota u Olešnice, stavební pozemek 373 m2, projekt domu - pozemek

Prodej pozemku Lhota u Olešnice

PRODÁNO / PRONAJATO

D3131BL048

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji svažitý stavební pozemek k trvalému bydlení, nebo rekreaci v malebném údolí Svratecké vrchoviny v obci Lhota u Olešnice. Pozemek o rozloze 373 m2 s nově vydaným..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji svažitý stavební pozemek k trvalému bydlení, nebo rekreaci v malebném údolí Svratecké vrchoviny v obci Lhota u Olešnice.
Pozemek o rozloze 373 m2 s nově vydaným stavebním povolením a projektovou dokumentací na výstavbu 3+kk o výměře 85m2.
Pozemek je svažitý jižním směrem - velmi krásný výhled do údolí obce a okolní svahy.

Obec lhota u Olešnice se nachází ve východní části Českomoravské vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina, přesněji 3 km jihozápadně od Olešnice. Leží v malebné kopcovité a lesnaté krajině, v létě je možné využít cyklostezky, v zimě si zalyžovat v Olešnici.
.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D3131BL048
Okres: Blansko
Obec: Lhota u Olešnice

Makléř

Radek Novotný
4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Radek Novotný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 602 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Lhota u Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lhota u Olešnice
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 373 m²
Zástavba: Venkovská

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman