Lhota Rapotina, pozemek 1 906 m2.

Prodej pozemku Lhota Rapotina

PRODÁNO / PRONAJATO

338BL003

Popis nemovitosti

Pěkný pozemek o celkové výměře 1 906 m2 v obci Lhota Rapotina, okres Blansko. V okolí pozemku je krásný výhled do přírody. Dopravní dostupnost do Blanska 13 km – 15 min., do Boskovic 4,4 km – 6..

Pěkný pozemek o celkové výměře 1 906 m2 v obci Lhota Rapotina, okres Blansko.
V okolí pozemku je krásný výhled do přírody.
Dopravní dostupnost do Blanska 13 km – 15 min., do Boskovic 4,4 km – 6 min. V obou městech je zajištěna veškerá občanská vybavenost.
Pozemek je možné využít pouze pro zemědělské účely, stavbu nezbytných objektů pro úpravu pozemku - pěstování rostlin, na sušení sena, slámy, silážní věž apod..

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 338BL003
Okres: Blansko
Obec: Lhota Rapotina


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Lhota Rapotina, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lhota Rapotina, okres Blansko - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lhota Rapotina
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.906 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman