Lesní Hluboké, Stavební pozemek

Prodej pozemku Lesní Hluboké

PRODÁNO / PRONAJATO

146

Popis nemovitosti

Pěkný stavební pozemek o rozloze 57 m2 vhodný pro stavbu chaty, se zahradou o rozloze 82 m2. Na pozemku stojí stará stodola. Nachází se v pěkné klidné obci Lesní Hluboké, která leží 30 km od Brna...

Pěkný stavební pozemek o rozloze 57 m2 vhodný pro stavbu chaty, se zahradou o rozloze 82 m2.

Na pozemku stojí stará stodola. Nachází se v pěkné klidné obci Lesní Hluboké, která leží 30 km od Brna. Do obce je velice dobrá dopravní dostupnost. Nachází se přibližně 1 km od nájezdu na dálnici D1 Devět křížů, přičemž v obci není přítomnost dálnice nějak znát. Zároveň do obce jezdí také autobus.
Všude v okolí je krásná příroda a klid. Z pozemku je také nádherný výhled do okolí.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 146
Okres: Brno-venkov
Obec: Lesní Hluboké

Makléř

David Ševčík
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

David Ševčík
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Vedení

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lesní Hluboké
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 139 m²
Plocha zastavěná: 57 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman