Lažany, prodej stavebni parcely o výměře 765m2.

Prodej pozemku Lažany

PRODÁNO / PRONAJATO

463

Popis nemovitosti

Pěkný stavební pozemek pod silnicí v Lažanech (Blansko). Pozemek se nachází na okraji části obce Lažany, která je vzdálená od Brna přibližně 15 km. Cesta do Brna trvá zhruba 15min. U pozemku je..

Pěkný stavební pozemek pod silnicí v Lažanech (Blansko).

Pozemek se nachází na okraji části obce Lažany, která je vzdálená od Brna přibližně 15 km. Cesta do Brna trvá zhruba 15min. U pozemku je asfaltová příjezdová komunikace a veškeré inženýrské sítě. Je zde velmi dobré autobusové spojení do města Brna.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 463
Okres: Blansko
Obec: Lažany


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Lažany, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lažany, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Lažany, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Lažany, okres Blansko - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lažany, Lažany
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 765 m²
Umístění objektu: Centrum obce

Vybavení

Komunikace: Dlážděná
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman