Kuřim, prodej stavebního pozemku 587 m2.

Prodej pozemku Kuřim

PRODÁNO / PRONAJATO

A308BL014

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku o rozloze 587 m2 v Kuřimi, okres Brno-venkov. Pozemek je určen pro stavbu koncového řadového domu 5+kk s dvojgaráží. Užitná plocha domu s garáží 194 m2. Na pozemku jsou již..

Prodej stavebního pozemku o rozloze 587 m2 v Kuřimi, okres Brno-venkov. Pozemek je určen pro stavbu koncového řadového domu 5+kk s dvojgaráží. Užitná plocha domu s garáží 194 m2. Na pozemku jsou již přivedeny všechny IS a je postavena základová železo-betonová deska s vývody splaškové i dešťové kanalizace. Je vydáno stavební povolení, lze stavět ihned.
Je možné po dohodě také postavit hrubou stavbu nebo přímo dům dokončit na klíč (viz foto hotového domu).
Součástí prodeje pozemku je i podíl na IS a hotové komunikaci + 400 000,- Kč + cena za projekt, stavební povolení, vybudování základové desky a opěrné zdi, která bude dohodou.
Pozemek se nachází v klidné části obce.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A308BL014
Okres: Brno-venkov
Obec: Kuřim

Makléř

Ivana Koudelná

Ivana Koudelná
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 587 m²
Plocha zastavěná: 587 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman