Kulířov, pozemek 1 500 m2.

Prodej pozemku Kulířov

PRODÁNO / PRONAJATO

308BL010

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře cca 1 500 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu nebo rekreačního objektu, v centru obce Kulířov.. Obce se nachází v klidném prostředí v obklopení lesů a..

Pozemek o celkové výměře cca 1 500 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu nebo rekreačního objektu, v centru obce Kulířov.. Obce se nachází v klidném prostředí v obklopení lesů a je vzdálena 20 km východně od města Blanska a 17 km severozápadně od Vyškova. Do obce je autobusové spojení IDS, v obci je obchod se smíšeným zbožím a pohostinství, další občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, pošta, zdravotní středisko) jsou v obci Lipovec, vzdálené cca 4 km..
Pozemek je mírně svažitý, zatravněný, lichoběžníkového tvaru (šíře cca 23 až 32 metrů, délka cca 57 metrů) a je částečně oplocený. Na hranici pozemku je možnost připojení na elektřinu, plyn a kanalizaci, vodovod je v obci ve výstavbě.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 308BL010
Okres: Blansko
Obec: Kulířov


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Kulířov, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kulířov, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Kulířov, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Kulířov, okres Blansko - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Kulířov
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.500 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman