Krumvíř, stavební pozemek na okraji obce o výměře 914 m2.

Prodej pozemku Krumvíř

PRODÁNO / PRONAJATO

272

Popis nemovitosti

Slunný stavební pozemek v atraktivní lokalitě. Výměra 914 m2, tvar pozemku je obdelníkový o stranách 15x62 m. Ideální na stavbu samostatně stojícího rodinného domu. Pozemek se nachází v pěkně..

Slunný stavební pozemek v atraktivní lokalitě.
Výměra 914 m2, tvar pozemku je obdelníkový o stranách 15x62 m.
Ideální na stavbu samostatně stojícího rodinného domu.

Pozemek se nachází v pěkně upravené obci Krumvíř. Nyní se v bezprostřední blízkosti buduje nová betonová komunikace a hned vedle jsou pozemky,na kterých se staví nové rodinné domy. Tento pozemek je z těchto všech pozemků největší a je k mání za velmi výhodnou cenu. Dle územního plánu je určen ke stavbě rodinného domu a není problém začít stavět klidně hned.
Inženýrské sítě jsou na hraně pozemku.

Lokalita
Pozemek se nachází 25 km jižně od Brna směr Hodonín. Obec Krumvíř leží ve vinařském kraji, mělké proláklině mírně zvlněné krajiny jižní Moravy na úpatí jižního cípu Ždánického lesa při soutoku Spáleného a Klobouckého potoka. Krumvíř obkličují pole, zahrady a vinice. V katastru obce se nachází přírodní rezervace Louky pod Kunštátem. Místním jsou známy spíše jako „Sklenářův kopec“ a „Lesík“.

Dopravní dostupnost
Lokalita je velice dobře dostupná po hlavní výpadovce z Brna na Hodonín a to jak autobusy, tak autem. Zastávka autobusu je v blízkosti pozemku a do centra Brna se dopravíte za cca 30 minut s tím, že ve špičce jezdí autobusy ve 20-ti minutových intervalech.

Pozemek je ideální pro klidné a pohotové bydlení, ale zároveň s velmi snadnou dostupností do Brna.

Majitel s prodejem spěchá.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 272
Okres: Břeclav
Obec: Krumvíř

Makléř

David Ševčík
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

David Ševčík
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Vedení
Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Krumvíř, okres Břeclav - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Krumvíř, Krumvíř
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 914 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman