Kožušany-Tážaly, stavební parcela, 2681 m2, sítě – pozemek

Prodej pozemku Kožušany-Tážaly

Kožušany-Tážaly

E3306V016

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 2 681 m2 v obci Kožušany-Tážaly, k.ú. Tážaly. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 2 681 m2 v obci Kožušany-Tážaly, k.ú. Tážaly. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je z části určen k výstavbě rodinného domu. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné části obce, který se nachází na okraji zástavby rodinných domů.
Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 19 m a délce 141 m. Inženýrské sítě: elektřina a kanalizace u pozemku, vodovod je v plánu obce do cca 2 let. K pozemku vede obecní zpevněná příjezdová komunikace.

Obec Kožušany-Tážaly je vzdálená od města Olomouce cca 7 km s bezproblémovým dojezdem, nájezd na dálnici cca 3 km.

V obci je dobrá občasná vybavenost – obchod, školka, škola pro 1.stupeň, pošta, sportovní i kulturní vyžití. Je možné využít jak autobusovou, tak vlakovou dopravu.

Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3306V016
Okres: Olomouc
Obec: Kožušany-Tážaly

Cena

info v RK
Exluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Magda Zapletalová
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Magda Zapletalová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Kožušany-Tážaly, okres Olomouc - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kožušany-Tážaly, okres Olomouc - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Kožušany-Tážaly, okres Olomouc - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Kožušany-Tážaly, okres Olomouc - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Kožušany-Tážaly, okres Olomouc - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Kožušany-Tážaly - Tážaly
Okres: Olomouc
Plocha pozemku: 2.681 m²

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman