Kovalovice, pozemek pro RD.

Prodej pozemku Kovalovice

PRODÁNO / PRONAJATO

315B010-N

Popis nemovitosti

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat. Pozemek o celkové výměře 825 m2,..

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Pozemek o celkové výměře 825 m2, vhodný pro výstavbu koncového řadového rodinného domu, v klidné lokalitě v blízkosti centra obce Kovalovice, vzdálené cca 18 km východně od centra Brna. Obec leží na rozhraní Drahanské vrchoviny a Dyjskosvrateckého úvalu, v obci je mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, u obce je koupaliště (přírodní koupací biotop) s občerstvením a beachvolejbalovým hřištěm. Ve Viničných Šumicích (1,5 km) je I. stupeň ZŠ (1. až 5. ročník), II. stupeň ZŠ a zdravotní středisko je v Pozořicích (2 km).
Pozemek je rovinatý, neoplocený, obdélníkového tvaru, o rozměrech cca 8 x 100 metrů. Společně s majitelem sousedícího pozemku byl vypracován projekt na výstavbu dvojdomu, předpokládaná cena výstavby ½ domu jsou 2 mil. Kč, projekt je součástí prodeje.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 315B010-N
Okres: Brno-venkov
Obec: Kovalovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Kovalovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kovalovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Kovalovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 825 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman