Jinačovice, stavební pozemek 2 000 m2.

Prodej pozemku Jinačovice

PRODÁNO / PRONAJATO

389

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek 2 000 m2 v obci Jinačovice, okr. Brno – venkov, která leží necelých 10 km od Brna. Dostupnost do Brna velmi dobrá autem i autobusem IDS. Pozemek..

Nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek 2 000 m2 v obci Jinačovice, okr. Brno – venkov, která leží necelých 10 km od Brna. Dostupnost do Brna velmi dobrá autem i autobusem IDS.
Pozemek leží v žádané lokalitě, v proluce, ideální pro stavbu řadového rodinného domu.Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku mimo splaškové kanalizace, která se bude budovat cca za rok. Parcela je momentálně vedena jako zahrada, ale majitel má již souhlas obce s možností převedení pozemku na stavební parcelu.

Výborný pozemek na stavbu řadového rodinného domu na zastavení proluky. V okolí je krásná příroda, velmi blízko do lesa i na Brněnskou přehradu. V obci tenisové kurty, u obce golfové hřiště, necelých 5 km krytý plavecký bazen a koupaliště. Výborná doprava do Brna, do Bystrce autem 3 minuty.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 389
Okres: Brno-venkov
Obec: Jinačovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Jinačovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Jinačovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Jinačovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.000 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman