Jamné, poz. 2 414 m2 pro RD.

Prodej pozemku Tišnov

PRODÁNO / PRONAJATO

350B002

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 2 414 m2, vhodný pro výstavbu jednoho až tří samostatně stojících rodinných domů, v centru malé a klidné obce Jamné, vzdálené cca 5 km severovýchodně od centra města Tišnov...

Pozemek o celkové výměře 2 414 m2, vhodný pro výstavbu jednoho až tří samostatně stojících rodinných domů, v centru malé a klidné obce Jamné, vzdálené cca 5 km severovýchodně od centra města Tišnov. Obec náleží k městu Tišnov jako jeho městská část, v obci je hostinec a paintballové hřiště, obcí prochází dvě turistické trasy, veškerá občanská vybavenost je ve městě Tišnov. Do obce je autobusové spojení IDS.
Pozemek je oplocený, využívaný jako sad, má nepravidelný tvar (cca lichoběžník) a terén je mírně svažitý. V územním plánu je zahrnut do ploch pro výstavbu bydlení. Na pozemku je možnost stavby jednoho velkého rodinného domu, případně až tří menších samostatně stojících domů. Na hranici pozemku se lze připojit na elektřinu, vodovod a kanalizaci.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 350B002
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Tišnov - Jamné
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.414 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman