Ivaň, stavební pozemek 2869m2 - pozemek

Prodej pozemku Ivaň

PRODÁNO / PRONAJATO

D369M003

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o celkové ploše 2869m2. Pozemek je bez inženýrských sítí, inženýrské sítě se připravují v rámci rozvoje obce. Příjezdová komunikace je..

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o celkové ploše 2869m2.
Pozemek je bez inženýrských sítí, inženýrské sítě se připravují v rámci rozvoje obce. Příjezdová komunikace je asfaltová. Pozemek je částečně oplocený, v blízkosti vinohradů. Kolem pozemku jsou po jedné straně vysázeny stromy.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D369M003
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivaň


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Ivaň, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ivaň, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ivaň, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ivaň, okres Brno-venkov - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Ivaň
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.869 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman