Držovice na moravě, pozemek.

Prodej pozemku Prostějov

PRODÁNO / PRONAJATO

A319V001

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 22 295 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v klidné části obce, pěkné prostředí, veškerá občanská vybavenost v části obce Prostějova. Pozemek je orná půda,..

Pozemek o výměře 22 295 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v klidné části obce, pěkné prostředí, veškerá občanská vybavenost v části obce Prostějova. Pozemek je orná půda, o rozměrech 85,4 x 260,3 metrů. V blízkosti pozemku je možnost napojení na elektřinu, vodovod, plyn a kanalizaci.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A319V001
Okres: Prostějov
Obec: Prostějov


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Prostějov - Držovice
Okres: Prostějov
Plocha pozemku: 22 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman