Dřevnovice, pozemek.

Prodej pozemku Dřevnovice

PRODÁNO / PRONAJATO

A334V002

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 843 m2, na výstavbu rodinného domu, pozemek se nachází v klidné, krásné části obce Dřevnovice, okres Prostějov. Pozemek lze využít jako stavební pozemek k výstavbě rodinného domu...

Pozemek o výměře 843 m2, na výstavbu rodinného domu, pozemek se nachází v klidné, krásné části obce Dřevnovice, okres Prostějov.
Pozemek lze využít jako stavební pozemek k výstavbě rodinného domu. Na pozemku jsou inženýrské sítě elektřina, voda, plyn, kanalizace. Příjezdová cesta je asfaltová. Šířka je 19,5 m a délka je 43,25 m. Cena za m2 je 250,-.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A334V002
Okres: Prostějov
Obec: Dřevnovice

Makléř

Petr Kučera
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Petr Kučera
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Dřevnovice
Okres: Prostějov
Plocha pozemku: 843 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman