Davle, stavební pozemek 1 020 m2 - pozemek

Prodej pozemku Davle

PRODÁNO / PRONAJATO

AD350B001

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 1 020 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, na klidném místě s pěkným výhledem do údolí řeky Vltavy, v okrajové části obce Davle, vzdálené cca 20 km..

Pozemek o celkové výměře 1 020 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, na klidném místě s pěkným výhledem do údolí řeky Vltavy, v okrajové části obce Davle, vzdálené cca 20 km jižním směrem od centra Prahy. V obci (městys) je veškerá občanská vybavenost, zastávka autobusu pražské MHD je cca 500 metrů od pozemku, v obci je i vlaková zastávka a přístaviště lodní dopravy.
Pozemek je situován v zástavbě samostatně stojících rodinných domů, na vyvýšeném místě orientovaném východním směrem a vzdáleném cca 500 metrů od centra obce. V územním plánu obce je pozemek zahrnut do ploch pro bydlení v rodinných domech. Pozemek je téměř čtvercového tvaru, o rozměrech cca 34 x 30 metrů, terén pozemku je ze 2/3 rovinatý, z 1/3 stráň přiléhající k příjezdové komunikaci. Na hranici pozemku je možnost připojení na elektřinu, vodovod a kanalizaci, příjezdová komunikace je asfaltová. Na pozemku je postavena stavba pro rodinnou rekreaci s číslem evidenční, o zastavěné ploše 33 m2, která je součástí prodejní ceny. Podsklepení chaty je zděné, obytná část dřevěná.
K pozemku je vypracována studie pro samostatně stojící, minimalistický rodinný dům se samostatně stojící garáží, na jehož výstavbu je možné vypracovat projektovou dokumentaci nebo na rodinný dům podle vlastních požadavků.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD350B001
Okres: Praha-západ
Obec: Davle

Makléř

Jarmila Knieradlová
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Jarmila Knieradlová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Davle, okres Praha-západ - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Davle
Okres: Praha-západ
Plocha pozemku: 1.020 m²
Plocha zastavěná: 33 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman