Bukovinka, stavební pozemek, 906m2 – pozemek

Prodej pozemku Bukovinka

PRODÁNO / PRONAJATO

N374BL004

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele nabízíme exkluzivně lukrativní stavební pozemek v obci Bukovinka na okrese Blansko. Celková plocha pozemku činí 906 m2 a je určen pro stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v..

Se souhlasem majitele nabízíme exkluzivně lukrativní stavební pozemek v obci Bukovinka na okrese Blansko. Celková plocha pozemku činí 906 m2 a je určen pro stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v okrajové části obce Bukovinka, okres Blansko, cca 16 km od města Brna (směr Ochoz u Brna). Pozemek je téměř čtvercového tvaru. Inženýrské sítě jsou dokončeny. Plyn není zaveden. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Bukovinka je jednou z nejcennějších lokalit v Brněnském okolí. Je ceněná blízkostí lesů a těsnou blízkostí cenných lokalit Přírodní park Rakovec a Přírodní park Říčky. Nadmořská výška obce je 520 m n.m.. V obci je dobrá občanská vybavenost - mateřská škola, obchody, restaurace, sportovní zázemí pro tenis a beach volejbal. Obcí prochází nadregionální cyklostezka. Obec je turisticky zajímavým místem jak pro pěší či cykloturistiku, tak i pro běžkaře.
Na vaši nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N374BL004
Okres: Blansko
Obec: Bukovinka


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Bukovinka, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bukovinka, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bukovinka, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Bukovinka, okres Blansko - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Bukovinka
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 906 m²
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman