Bratčice, pozemek s výstavbou RD 5+1.

Prodej pozemku Bratčice

PRODÁNO / PRONAJATO

117B010-2

Popis nemovitosti

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat. Pozemek o výměře 221 m2, s..

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Pozemek o výměře 221 m2, s výstavbou řadového dvoupodlažního rodinného domu 5+1 s průjezdem a zahrádkou, v centru obce Bratčice, vzdálené cca 18 km jihozápadně od centra Brna. Do obce je autobusové spojení IDS, při jízdě autem možnost využití rychlostní komunikace R52 Brno - Pohořelice. V obci je mateřská škola, I. stupeň základní školy (1. až 5. třída), obchod se smíšeným zbožím, 2x hostinec, kadeřnictví, veřejné dětské hřiště, rybník.
Dům bude postaven v řadové zástavbě, na místě zbouraného rodinného domu. Bude se jednat o nepodsklepený, celozděný přízemní rodinný dům s obytným podkrovím, o zastavěné ploše cca 120 m2. V domě bude jedna bytová jednotka 5+1, v přízemí bude vstupní předsíň (5,2 m2) se schodištěm do podkroví, hala (10,2 m2) s vchodem do obývacího pokoje (25 m2), kuchyně (21,5 m2), koupelny (9,2 m2) s vanou, samostatného WC (1,7 m2) s umyvadlem a chodbičky (2,6 m2) s východem do dvora. V podkroví domu je plánována chodba (9,7 m2), čtyři pokoje (21,3 m2, 21 m2, 18,4 m2 a 14,8 m2), koupelna (9,6 m2) s vanou, samostatné WC (1,6 m2) s umyvadlem a šatna (6,8 m2). Do dvora se zahrádkou cca 100 m2 bude možný vjezd průjezdem 27 m2. V přízemí, po pravé straně vchodových dveří bude vybudován výklenek pro umístění obecní sochy.
Plánováno je napojení domu na obecní vodovod, elektřinu 220/380 V, plyn a kanalizaci, vytápění domu bude ústřední plynové, ohřev vody řešen elektrickými bojlery v každém podlaží.
Pozemek lze koupit pouze s výstavbou rodinného domu. Výstavba domu nebyla započata, výstavba bude probíhat až po nalezení zájemce, proto je možno v projektu provádět i rozsáhlejší úpravy.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 117B010-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Bratčice

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Bratčice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Bratčice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 221 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman