Boskovice, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Boskovice

PRODÁNO / PRONAJATO

324BL001

Popis nemovitosti

Pěkný stavební pozemek o rozloze 2683m2 nacházející se na okraji města Boskovic, za nemocnicí směrem k obci Mladkov.. Pozemek je určený ke stavbě rodinného domu, jeho délka je 122m a šířka 22m. Ve..

Pěkný stavební pozemek o rozloze 2683m2 nacházející se na okraji města Boskovic, za nemocnicí směrem k obci Mladkov.. Pozemek je určený ke stavbě rodinného domu, jeho délka je 122m a šířka 22m. Ve městě Boskovice cca 1 km je veškerá občanská vybavenost.
Je výbornou investicí, v současné době probíhá urbanistická studie celého území a pozemek je veden v územním plánu města jako stavební, určený pro výstavbu rodinného domu.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 324BL001
Okres: Blansko
Obec: Boskovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Boskovice
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 2.683 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman