Bořetice, stavební pozemek.

Prodej pozemku Bořetice

PRODÁNO / PRONAJATO

A319V005

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek 817 m2 pro stavbu RD v obci Bořetice, okres Břeclav, které leží 20 km severně od Břeclavi. Možno využívat dopravu autobusem IDS, případně vlak. V obci je..

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek 817 m2 pro stavbu RD v obci Bořetice, okres Břeclav, které leží 20 km severně od Břeclavi. Možno využívat dopravu autobusem IDS, případně vlak.
V obci je veškerá občanská vybavenost, mateřská školka, základní škola, hotel, fotbalové hřiště, obecní úřad, pošta a obchody.
Pozemek leží v pěkné lokalitě, v centru obce, ideální pro stavbu řadového rodinného domu. Na pozemku jsou napojené veškeré inženýrské sitě. Celková výměra pozemku je 817 m2, stavební výměra pozemku je 690 m2 a zahrada 127 m2.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A319V005
Okres: Břeclav
Obec: Bořetice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Bořetice, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bořetice, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bořetice, okres Břeclav - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Bořetice
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 817 m²
Umístění objektu: Centrum obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman