Blažovice, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Blažovice

PRODÁNO / PRONAJATO

317B005

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 501 m2, vhodný pro výstavbu koncového řadového rodinného domu, na klidném místě obce Blažovice, vzdálené cca 12 km východně od centra Brna. Do obce je autobusové a vlakové..

Pozemek o celkové výměře 501 m2, vhodný pro výstavbu koncového řadového rodinného domu, na klidném místě obce Blažovice, vzdálené cca 12 km východně od centra Brna. Do obce je autobusové a vlakové spojení IDS, v obci je mateřská škola, 1. stupeň základní školy (1. až 5. ročník), pošta, dva obchody smíšeným zbožím a dvě restaurace, fotbalové hřiště a tenisové kurty, lékaři jsou ve Šlapanicích (5 km).
Pozemek je ve vzdálenosti 300 metrů od centra obce a v územním plánu je začleněn do zastavěného a zastavitelného území obce. Pozemek je cca obdélníkového tvaru, uliční šíře je cca 11 metrů a délka cca 46 metrů, terén je mírně svažitý a je neoplocený. Podél pozemku vede nově vybudované parkovací stání a příjezdová asfaltová komunikace je před dokončením. Na pozemku jsou nově vybudovány přípojky inženýrských sítí - elektřina, vodovod, plyn a kanalizace.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 317B005
Okres: Brno-venkov
Obec: Blažovice

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Blažovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Blažovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Blažovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Blažovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Blažovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Blažovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 501 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman