Bílovice nad Svitavou, pozemek 2 820 m2.

Prodej pozemku Bílovice nad Svitavou

PRODÁNO / PRONAJATO

336B001

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 2 820 m2, vhodný pro výstavbu rodinného domu, případně k rozparcelování a výstavbě více rodinných domů, na velmi klidném místě obce Bílovice nad Svitavou, vzdálené cca 8 km..

Pozemek o celkové výměře 2 820 m2, vhodný pro výstavbu rodinného domu, případně k rozparcelování a výstavbě více rodinných domů, na velmi klidném místě obce Bílovice nad Svitavou, vzdálené cca 8 km severně od centra Brna. Obec se nachází v překrásném prostředí charakteristickém strmými vrchy, nádhernými lesy, stráněmi a údolím řeky Svitavy, které dalo obci příznačné označení - Moravské Švýcarsko. V obci je veškerá občanská vybavenost - mateřská a základní škola, zdravotní středisko, obchody, restaurace a pohostinství. Do obce je autobusové spojení brněnskou MHD, autobusové a vlakové spojení IDS.
Pozemek je situován v chatové a zahrádkářské lokalitě Pod Časnýřem, z větší části je v katastru nemovitostí veden jako zahrada, v územním plánu obce je ale zařazen do zastavitelných ploch vhodných pro bydlení v rodinných domech. Pozemek je téměř obdélníkového tvaru o rozměrech cca 33 metrů x 80 metrů, je zatravněný, s vzrostlými stromy, oplocený, terén pozemku je mírně svažitý. Na pozemku je postavena menší stavba pro rodinnou rekreaci, o zastavěné ploše 16 m2, bez napojení na inženýrské sítě. K pozemku je příjezd po nezpevněné polní cestě, navazující na asfaltovou komunikaci ve vzdálenosti cca 100 metrů od pozemku, ústící do Fügnerova nábřeží. Napojení na vodovod a elektřinu je možné cca 50 metrů od hranice pozemku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 336B001
Okres: Brno-venkov
Obec: Bílovice nad Svitavou


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Bílovice nad Svitavou
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2.820 m²
Plocha zastavěná: 16 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman