St. pozemek 1182m2, Babice u Rosic

Prodej pozemku Babice u Rosic

PRODÁNO / PRONAJATO

177

Popis nemovitosti

Velice pěkný stavební pozemek o rozloze 1182m2. Nachází se v klidné a velice pěkné části obce Babice u Rosic, které leží přibližně 15 km od Brna. Z pozemku je také velice pěkný výhled. Do Brna je..

Velice pěkný stavební pozemek o rozloze 1182m2.

Nachází se v klidné a velice pěkné části obce Babice u Rosic, které leží přibližně 15 km od Brna. Z pozemku je také velice pěkný výhled. Do Brna je velice dobré spojení jak autem, tak hromadnou dopravou (IDS). V sousední obci (Zastávka u Brna) se nachází i vlaková zastávka. Na pozemku se nachází stodola k likvidaci. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (el. 220/380V, obecní vodovod, obecní kanalizace). Dále je pozemku nachází studna.
Velice pěkné místo pro rodinný domek. Všude v okolí je krásná příroda a klid.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 177
Okres: Brno-venkov
Obec: Babice u Rosic


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Dolní, Babice u Rosic
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.172 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman