Pozemek 31.633m2, Syrovice

Prodej pozemku Syrovice

PRODÁNO / PRONAJATO

190

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 31.633m2 na okraji obce Syrovice u Brna. Momentálně je parcela vedená jako orná půda, ale je možno požádat o změnu. Pozemek má přibližně tvar obdélníku, jednou kratší stranou..

Pozemek o výměře 31.633m2 na okraji obce Syrovice u Brna.

Momentálně je parcela vedená jako orná půda, ale je možno požádat o změnu. Pozemek má přibližně tvar obdélníku, jednou kratší stranou přiléhá k obecní komunikaci.

Pro bližší informace kontaktujte makléře:

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 190
Okres: Brno-venkov
Obec: Syrovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Syrovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 31.633 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman