Sloup, pozemek.

Prodej pozemku Sloup

PRODÁNO / PRONAJATO

A5067

Popis nemovitosti

Rozsáhlé území v těsné blízkosti obce Sloup v Moravském krasu zahrnuje objekt bývalého vápencového lomu, zatravněné a zalesněné přilehlé plochy, skladiště střeliva a plochu vedenou jako zastavěná..

Rozsáhlé území v těsné blízkosti obce Sloup v Moravském krasu zahrnuje objekt bývalého vápencového lomu, zatravněné a zalesněné přilehlé plochy, skladiště střeliva a plochu vedenou jako zastavěná plocha a nádvoří..
Dispozice: pozemek leží vlevo od zpevněné účelové komunikace, zde se nachází parcela vedená jako zastavěná plocha, dále pak vzhůru stoupá cesta zalesněným svahem až k hraně lomu. Následuje vytěžený prostor ohraničený strmými skalními stěnami. Další parcely leží dále na SZ, zaujímají opět vytěženou plochu lomu, závěrové stěny těžebního prostoru, přilehlé zalesněné a zatravněné plochy nad lomem.
Ostatní popis: celé území se nachází v bezprostřední blízkosti turisticky frekventované obce Sloup v Moravském krasu - veřejně přístupné jeskyně, atraktivní skalní oblasti, hotely, restaurace, koupaliště,...

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A5067
Okres: Blansko
Obec: Sloup


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Sloup, okres Blansko - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Sloup, Sloup
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 23.225 m²
Plocha zastavěná: 58 m²
Stavba: Ostatní
Umístění objektu: Polosamota
Zástavba: Venkovská

Vybavení

Ochrana: Ochranné pásmo
Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman