Pasohlávky, pozemek u vody 1599m2 - pozemek

Prodej pozemku Pasohlávky

PRODÁNO / PRONAJATO

A0000053

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji šest pozemků v Pasohlávkách u Mikulova o výměrách 1.335 m2 až 1.599 m2, s přímým přístupem k nádrži vodního díla Nové Mlýny, vhodných k rekreačnímu využití (kempování,..

Nabízíme Vám k prodeji šest pozemků v Pasohlávkách u Mikulova o výměrách 1.335 m2 až 1.599 m2, s přímým přístupem k nádrži vodního díla Nové Mlýny, vhodných k rekreačnímu využití (kempování, rybaření), v blízkosti horní nádrže. Pozemky jsou vzdáleny cca 8 km od obce Pasohlávky a 6 km od Horních Věstonic. Pozemky jsou zatravněné, neoplocené, terén je rovinatý. K pozemkům je příjezd po polní cestě, navazující na asfaltovou cestu ve vzdálenosti cca 1 900 metrů. V blízkosti pozemků vede cyklostezka. Výměry pozemků A (šíře 10 m), 1.575 m2, 1.599 m2, výměry pozemků B (šíře 8 m) : 1.335 m2, 1.350 m2, 1.363 m2, 1.381 m2. Více informací vám podá makléř.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A0000053
Okres: Brno-venkov
Obec: Pasohlávky

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Brno-venkov - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Pasohlávky
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 8.603 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman