Pasohlávky - Mušov, rekreační pozemek 826m2 - pozemek

Prodej pozemku Pasohlávky

PRODÁNO / PRONAJATO

N342B002-2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji sedm pozemků v atraktivní lokalitě u horní nádrže Nové Mlýny /Pasohlávky-Mušov/. Pozemky jsou určeny k rekreačním účelům, krásné kempování a rybaření. Výměry pozemků se..

Nabízíme Vám k prodeji sedm pozemků v atraktivní lokalitě u horní nádrže Nové Mlýny /Pasohlávky-Mušov/. Pozemky jsou určeny k rekreačním účelům, krásné kempování a rybaření. Výměry pozemků se pohybují od 544m2 až 826m2.
Pozemky jsou zatravněné, neoplocené, terén je rovinatý. K pozemkům je příjezd po polní cestě, navazující na asfaltovou cestu ve vzdálenosti cca 600 metrů. V blízkosti pozemků vede cyklostezka.
Výměry pozemků: 1 – 794 m2, 2 – 826 m2, 3 až 7 – 544 m2.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N342B002-2
Okres: Břeclav
Obec: Pasohlávky


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Pasohlávky, okres Břeclav - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Pasohlávky
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 544 m²

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman