Bílovice nad Svitavou, poz. 1 997 m2.

Prodej pozemku Bílovice nad Svitavou

PRODÁNO / PRONAJATO

A5063

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 1 997 m2 se nachází na klidném místě v rekreační lokalitě Dolice, orientován na JV. Jedná se o rovinný pozemek s přístupem po účelové komunikaci okolo řeky. Na sousedních..

Pozemek o výměře 1 997 m2 se nachází na klidném místě v rekreační lokalitě Dolice, orientován
na JV.
Jedná se o rovinný pozemek s přístupem po účelové komunikaci okolo řeky. Na sousedních parcelách se nachází rekreační nemovitosti.
Podle územního plánu je možná výstavba objektu k trvalému bydlení.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A5063
Okres: Brno-venkov
Obec: Bílovice nad Svitavou


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Bílovice nad Svitavou
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.997 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman