Brno - Žabovřesky, komerční pozemek 1969 m2 - pozemek

Prodej komerčních prostor Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

000265

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý komerční pozemek o celkové výměře 1969 m2 v Brně - Žabovřeskách. Pozemek je ideální pro vybudování skladů, parkoviště pro automobilovou dopravu, bazar popřípadě i..

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý komerční pozemek o celkové výměře 1969 m2 v Brně - Žabovřeskách.
Pozemek je ideální pro vybudování skladů, parkoviště pro automobilovou dopravu, bazar popřípadě i skládku. Pozemek je rovinatý, zatravněný bez nutností nějakých úprav a je možné na něm postavit menší stavbu, ale bez základů.
Dále je možnost na pozemek přivést elektřinu i vodu. Pozemek je určen k prodeji, ale je možné jednat i o pronájmu pozemku.
V případě zájmu je možné po domluvě i přikoupit vedlejší pozemek o výměře 4000 m2.
Pozemek se nachází ve vyhledávané čtvrti Brna, vede k němu asfaltová komunikace a je odtud výborná dostupnost do centra případně i na dálnici.
Pro více informací prosím neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 000265
Okres: Brno
Obec: Brno


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Brno - Žabovřesky
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 1.969 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Dřevěná
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman