Vyškov, ubytování s barem

Prodej komerčních prostor Vyškov

PRODÁNO / PRONAJATO

AD452V001-1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám řadový dům, který byl dříve využíván jako noční podnik s barem, s možností přebudování na ubytovací prostory, nebo na rodinný dům. K dispozici je bar s tanečním parketem a samostatnými..

Nabízíme Vám řadový dům, který byl dříve využíván jako noční podnik s barem, s možností přebudování na ubytovací prostory, nebo na rodinný dům. K dispozici je bar s tanečním parketem a samostatnými boxy, tři dvojlůžkové pokoje (24,75m2, 20,30m2, 21,20m2), kuchyně pro ubytované hosty, samostatná koupelna. Možnost venkovního posezení se sociálním zařízením. Dům má prostornou půdu. Ideální využití při podnikání v ubytovacích službách. Centrum města je vzdáleno cca 5 minut. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD452V001-1
Okres: Vyškov
Obec: Vyškov

Makléř

Adam Zbořil

Adam Zbořil
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Vyškov - Vyškov-Město
Okres: Vyškov
Plocha užitná: 208 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 1
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman