Telnice u Brna, RD 4+1 s vekým pozemkem, pro stavbu několika RD.

Prodej komerčních prostor Telnice

PRODÁNO / PRONAJATO

412-K

Popis nemovitosti

Velký přízemní řadový dům. Stav objektu: možno ihned k užívání, k rekonstrukci Umístění objektu: v centrální části obce Počet místností: 1.N.P.: předsíň, 4 pokoje, kuchyně, koupelna ,..

Velký přízemní řadový dům.

Stav objektu:
možno ihned k užívání, k rekonstrukci

Umístění objektu:
v centrální části obce

Počet místností:
1.N.P.: předsíň, 4 pokoje, kuchyně, koupelna , WC, prádelna, spíž, veranda, průjezd - bez problémů projede i nákladní automobil,
velká půda, sklep.

IS:
el. 230/380V, voda obecní, plyn v domě, odpad obecní kanalizace, ústřední topení-plynový kotel , ohřev vody - elektrický bojler.

Dispozice:
Z ulice vstoupíme nejprve do předsíně z které se vchází vpravo a vlevo do dvojice pokojů, které jsou průchozí do dalších dvou pokojů. Dále se z předsíně vchází vlevo do kuchyně, která je průchozí do koupelny. Vpravo se z předsíně dále vchází do prostorné komory. Na konci předsíně se potom vchází na verandu, z které se vlevo dostaneme k WC a prádelně, kde se nachází plynový kotel topení a el. bojler. Dále pak následuje východ do průjezdu domu a zahrady. Vlevo se z verandy dostaneme do další komory a sklepa.
Na zahradě se nachází skleník, vpravo velká patrová hospodářská budova, plot a další část zahrady s domkem na nářadí. Plot ukončující pozemek je vybaven brankou.

Ostatní popis:
Jedná se o velký přízemní řadový rodinný dům postavený z pálených cihel. Dům je určen k částečné rekonstrukci, nicméně i teď je v dobrém stavu a bylo by možné ihned nastěhování. Za součastného stavu se v něm bydlelo. Střecha je v dobrém stavu, takže momentálně není potřeba měnit. V případě zájmu by bylo možno provést půdní vestavbu. K domu náleží pozemek o výměře 2173 m2.

Nabídka dobré investice, neboť pozemek je možno využít i k výstavbě několika samostatných RD, které by mohly mít přístup ze zadní části pozemku.

Dům se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě v obci Telnice, přímo v centru, ale součastně v klidné oblasti, cca 15 km od Brna. Dopravní dostupnost je výborná autem, autobusem i vlakem.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 412-K
Okres: Brno-venkov
Obec: Telnice

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Telnice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: V Dědině, Telnice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 2.173 m²
Plocha pozemku: 2.173 m²
Plocha zastavěná: 465 m²
Počet podlaží: 1
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 2
Parkování: ano

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman