Štítary, 8 x apartmá – penzion, chata

Prodej komerčních prostor Štítary

PRODÁNO / PRONAJATO

AN487M001

Popis nemovitosti

K prodeji Vám nabízíme zavedený penzion v rekreační oblasti na Vranovské přehradě. V každém patře se nachází čtyři apartmány. Dohromady je zde osm rekreačních jednotek. Každá z nich má vlastní..

K prodeji Vám nabízíme zavedený penzion v rekreační oblasti na Vranovské přehradě.
V každém patře se nachází čtyři apartmány. Dohromady je zde osm rekreačních jednotek. Každá z nich má vlastní uzamykatelný vchod, předsíň, jeden pokoj a koupelnu se sprchovým koutem, společnou s WC. Ohřev vody zajišťují bojlery, které jsou umístěny v každé koupelně. Do budovy je zavedená elektřina a vodovod.
Penzion je nedávno postavený, ve velmi dobrém stavu. Je obložený dřevem, do druhého patra vystoupáme po schodech nebo hlavním vchodem do prvního patra a odtud po schodech do druhého patra. V přízemí se nachází společenská místnost. Pro bližší informace o penzionu kontaktujte našeho makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AN487M001
Okres: Znojmo
Obec: Štítary

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Štítary, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Štítary, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Štítary, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Štítary, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Štítary, okres Znojmo - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Štítary
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 85 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Polosamota
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 8
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Odpad: Septik

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman