Ratíškovice, vinný sklep, 160 m2, lisovna, zahrada, byt - vinný sklep

Prodej komerčních prostor Ratíškovice

PRODÁNO / PRONAJATO

V4151B017

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji objekt vinného sklepa v obci Ratíškovice (okr. Hodonín). Objekt se skládá z lisovny, místnosti k posezení, kvelbeného sklepa, obytného patra a zahrady. Celková plocha objektu..

Nabízíme vám k prodeji objekt vinného sklepa v obci Ratíškovice (okr. Hodonín). Objekt se skládá z lisovny, místnosti k posezení, kvelbeného sklepa, obytného patra a zahrady. Celková plocha objektu je 160 m2. Obytné patro má 40 m2 a zahrada 100 m2.
Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (elektřina, vodovod a kanalizace). Vytápění je řešeno pomocí kotle na tuhá paliva.
Ke sklepu lze přikoupit vinici (300 hlav), která se nachází v těsné blízkosti prodávaného sklepa.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V4151B017
Okres: Hodonín
Obec: Ratíškovice

Makléř

Petr Charvát
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Petr Charvát
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Ratíškovice, okres Hodonín - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Ratíškovice
Okres: Hodonín
Plocha užitná: 160 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman