Popice u Znojma, komerční prostory v Podyjí, 1388m2 - komerce

Prodej komerčních prostor Znojmo

PRODÁNO / PRONAJATO

AE144M185-2

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory v rekreační oblasti Národního parku Podyjí o celkové ploše 1388m2. Nabídka je příležitostí a výzvou k získání velkých levných prostor s využitím..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory v rekreační oblasti Národního parku Podyjí o celkové ploše 1388m2.
Nabídka je příležitostí a výzvou k získání velkých levných prostor s využitím zejména jako ubytovací prostory, pro agroturistiku, chov zvířat, ale vyloučeno není využití jiným způsobem (např. sklady nebo velkoobchod) a samozřejmě bydlení.
Nabízený dům má své velké kouzlo a celý objekt a oblast působí velmi pokojným a spořádaným dojmem dřívějších časů. Hlavní budova, přístupná průjezdem z ulice, se sestává ze 3 místností, kuchyně, chodby, koupelny s toaletou a technické místnosti (110 m2). Tato část je vhodná k bydlení. Na ni navazuje dvorní část se šesti samostatnými apartmány o velikosti 40 - 50 m2, které mají v přízemí obývací část s posezením a kuchyňskou linkou, sprchovým koutem a toaletou a v patře potom ložnice.
Součástí objektu je také velká budova stodoly (200 m2) v sedláckém stylu vhodná k různorodému využití (bydlení, podnikání, sklad, kultura, atd.)

Dále je budoucím majitelům k dispozici nově zrekonstruovaný vinný sklep vhodný k pořádání degustací a archivaci vína.
Součástí prodejní nabídky je i již zpracovaný projekt rekonstrukce.

Nemovitost se nachází v obci Popice (okres Znojmo), která leží přímo na hranici Národního parku Podyjí, turisticky velmi atraktivního a jediného národního parku na Moravě. Snad nikde ve střední Evropě nenajdete tak meandrující řeku. Vytvořila unikátní hluboce zaříznuté údolí, které nepoznamenala lidská činnost.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Nemovitost rozhodně stojí za prohlídku, na kterou Vás srdečně zveme.
Cena k jednání.

Pro více informací neváhejte a volejte makléře

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE144M185-2
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Makléř

Alena Zmeková

Alena Zmeková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Znojmo - Popice
Okres: Znojmo
Velikost: Atypický
Plocha užitná: 650 m²
Plocha pozemku: 1.388 m²
Počet podlaží: 1
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Míst k parkování: 10
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman