Naloučany, kulturní dům k přestavbě.

Prodej komerčních prostor Naloučany

PRODÁNO / PRONAJATO

417B002-5

Popis nemovitosti

Třípodlažní objekt bývalého kulturního domu, v centru obce Naloučany, vzdálené 4 km od centra města Náměšť nad Oslavou. Jedná se o malou obec s cca 170-ti obyvateli, ležící v údolí řeky Oslavy. Do..

Třípodlažní objekt bývalého kulturního domu, v centru obce Naloučany, vzdálené 4 km od centra města Náměšť nad Oslavou. Jedná se o malou obec s cca 170-ti obyvateli, ležící v údolí řeky Oslavy. Do obce je autobusové spojení.
Jedná se o objekt postavený před cca 70-ti lety z cihlového zdiva, vhodný k vybudování restaurace a možností vybudování ubytovacích pokojů nebo bytu v půdních prostorách, případně kompletní přestavbě na rodinný dům. Budova je celkově podsklepená, v suterénu jsou skladové a technické místnosti, kotelna, v přízemí jsou prostory bývalé restaurace, kuchyně, sociální zařízení a sprchy, třetím podlažím jsou nevyužité půdní prostory. Sklep a přízemí budovy jsou propojeny nákladním výtahem.
Objekt je napojen na elektřinu 220/380 V, voda byla odebírána z vlastní studny, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění objektu je ústřední s kotlem na tuhá paliva (možnost připojení na plynovod), ohřev vody byl řešen tepelným výměníkem napojeným na kotel ÚT a elektřinu.
Objekt je prodáván bez pozemku, pozemek je vlastnictví České republiky.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 417B002-5
Okres: Třebíč
Obec: Naloučany

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Naloučany, okres Třebíč - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Naloučany
Okres: Třebíč
Plocha užitná: 300 m²
Plocha pozemku: 1 m²
Plocha zastavěná: 160 m²
Počet podlaží: 3
Podlaží umístění: 3
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman