Křoví, pohostinství pro 50 osob.

Prodej komerčních prostor Křoví

PRODÁNO / PRONAJATO

404B002

Popis nemovitosti

Zavedené pohostinství s kapacitou cca 50 osob a možností vybudování obytných prostor v podkroví, při hlavní komunikaci v centru obce Křoví, vzdálené cca 5 km od města Velká Býteš a 40 km..

Zavedené pohostinství s kapacitou cca 50 osob a možností vybudování obytných prostor v podkroví, při hlavní komunikaci v centru obce Křoví, vzdálené cca 5 km od města Velká Býteš a 40 km severozápadně od centra Brna. Obec leží v pěkném a klidném prostředí na okraji Českomoravské vrchoviny, v atraktivní oblasti s množstvím turistických stezek a cyklotras v blízkosti obce.
Pohostinství je situováno v přízemí budovy, která prošla před cca čtyřmi roky rekonstrukcí. Provozní prostory pohostinství se skládají z místnosti s barem a posezení pro cca 15 osob, s možností vytápění funkčními kachlovými kamny, a salónku tvořeného dvěma propojenými místnostmi s kapacitou cca 15 osob. Pro hosty je k dispozici oddělené sociální zařízení pro muže a ženy. V půdních prostorách objektu (cca 50 m2) je možnost vybudování bytu pro majitele, případně dvou nebo tří pokojů pro ubytování návštěvníků pohostinství.
Do domu je přivedena elektřina 220/380 V a pitná voda z vlastní studny (v obci není vodovod), odpady jsou svedeny do septiku napojeného na kanalizaci. Možnost napojení na plyn je cca 20 metrů od domu. Vytápění objektu je lokální elektrické (přímotopy) a kachlovými kamny na tuhá paliva, ohřev TUV elektrickým bojlerem.
Objekt stojí na vlastním pozemku 183 m2, zastavěná plocha je cca 85 m2. Za domem je zámkovou dlažbou zpevněný dvůr, užívaný jako letní zahrádka s kapacitou cca 20 osob. Vedle domu je zpevněné parkovací stání pro dvě auta, další parkovací místa pro pět aut jsou přes cestu (obecní pozemek).
V obci je obchod s potravinami, pošta, mateřská škola, I. stupeň základní školy, fotbalové hřiště a tenisový kurt, další veškerá občanská vybavenost je ve městě Velká Bíteš, vzdáleném cca 5 km. Do obce je autobusové spojení, při jízdě z Brna možnost využití dálnice D1 (exit cca 6 km od obce).
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 404B002
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Křoví


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Křoví
Okres: Žďár nad Sázavou
Plocha užitná: 183 m²
Plocha pozemku: 183 m²
Plocha zastavěná: 85 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 7
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman